Dodajemy markom skrzydeł

Poruszamy niebo i ziemię, aby dać marce to, czego najbardziej potrzebuje. Tworzymy strategie, kampanie, identyfikacje wizualne. Opowiadamy historię marki, tak by zachwycała. Przyznajemy, że sprawia nam to frajdę.

IMG_1311_edited.jpg

Design

Strategia & Branding

Wymyślamy od nowa marki, rozwijamy wizerunek biznesów małych i dużych, rebrandingujemy. Szyjemy na miarę strategie wizerunkowe i marketingowe. Tworzymy język komunikacji, dobieramy do niego odpowiednie narzędzia i kanały.  A na koniec spajamy to wszystko przez spójny i piękny design z ilustracjami i autorską grafiką. 

rosa - słupy 5-przycięte2.png

UX/UI

Projekt & Wdrożenie 

Co tu ukrywać, stawiamy sobie poprzeczkę wysoko. Ma być skutecznie, funkcjonalnie i zgodnie z potrzebami naszych klientów. I kropka. Takie produkty i usługi cyfrowe projektujemy. Pomagamy poukładać informacje w czytelną i spójną architekturę produktu, tworzymy intuicyjne rozwiązania oraz przejrzyste i estetyczne widoki. Stawiając w centrum design thinking i HCD troszczymy się, by korzystanie z produktów naszych klientów sprawiało przyjemność i satysfakcję.

IMG_8642a_edited.jpg

Produkcja

Druk, H-S & Leterpress

Przyjaźnimy się z papierem i kolorami, a własne maszyny do hot-stampingu i tłoczenia pozwalają nam na doskonalenie produktów i eksperymentowanie. Doskonale znamy się też z drukiem offsetowym, a przygotowanie do druku i opieka nad całościowym procesem drukarskim to nasz konik. Projektujemy i wykonujemy również opakowania. 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Strategia Marki, Digital Marketing,

Identyfikacja & Branding, UX/UI, Strony www, Design, Storytelling, Copywriting, Kierownictwo Artystyczne, Stoiska, Druk, Hot-stamping & Letterpress, Opakowania

Nasze realizacje

- Rosa

- Iossi

- Spectra Lighting

- Es-System S.A.

- Blue Shadow

- Quest

- Rilke

- Medka

- Jaguar

- ABB

- Forum TFI

- Deutsche Bank

- BMW

- Ferrari

- Lufthansa