top of page

ES-SYSTEM

Czekamy na śmiałka, który pobije ten rekord: Z Es-System S.A. przez 12 lat kreowaliśmy strategiczny wizerunek firmy i jej produktów. Opracowaliśmy projekty stron internetowych, aplikacji mobilnych i serwisów korporacyjnych. Tworzyliśmy wizualizacje i animacje 3D oraz koncepcje graficzne reklam i katalogów. Powiemy tak: to były bardzo owocne czasy. 

Realizacja

Strategia, UX/UI & Design

Klient

ES-SYSTEM S.A.

ES-SCAPE - 3 okladki2.jpg

Strategia dla marki ES-SYSTEM, zawierała w sobie również projekty katalogów oraz nowych linii produktów wchodzących na rynek. Skomplikowane dane i parametry techniczne prezentowaliśmy przejrzyście, ale też zaskakująco.  

Dla nowej marki oświetlenia ewakuacyjnego przygotowaliśmy nową linię katalogów. O tyle zaskakującą, że w przedstawieniu produktów ewakuacyjnych pomógł nam ktoś, na kogo bezpieczeństwie szczególnie nam zależy.

www_koncepcja_2-1240x1080-1-1240x1080-2.png

Strona produktowa

W strategii prowadzonej dla ES-SYSTEM, kluczową rolę odegrały projekty cyfrowe skoncentrowane na przejrzystym, funkcjonalnym i estetycznym zaprezentowaniu oferty produktowej firmy. Przemyślana architektura strony oraz opracowanie odpowiednio dobranych funkcjonalności i zaawansowanych filtrów sprawia, że korzystanie ze strony jest intuicyjne i odpowiada na potrzeby wszystkich odbiorców. 

cropped-panorama-2-1920x1079-1-1920x1079-1-1200x674_edited.jpg

Dla władz miasta Wrocławia powstał powstał konkursowy projekt iluminacji nadbrzeża Odry, autorstwa firmy ES-SYSTEM, obejmujący 50 obiektów, ok. 6 km odległości odcinka śródmiejskiego.

W ramach projektu we współpracy z  ES-SYSTEM przygotowaliśmy koncepcję oświetlenia, opracowanie graficzne i multimedialne prezentacji 3D oraz wizualizacje projektu oświetlenia obiektów. 

CS-1200x635-1-1200x635-1.png

Centrum Solidarności

Dla ES-SYSTEM zaprojektowaliśmy autorską oprawę specjalnie dedykowaną dla Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku. Oprawę zaprojektowaliśmy przy współpracy z architektami, tak by bryłą nawiązywała do tkanki i architektury obiektu. Przeskalowane 40 metrowe oprawy, wykonane z karotenu są dominantą i wizytówką tej prestiżowej realizacji. 

bottom of page