top of page

Claimy

Bezwstydnie serwujemy teksty mięsiste i soczyste, podnoszące poziom endorfin. I jesteśmy z tego dumni. W naszych projektach stawiamy nie tylko na estetykę oraz funkcjonalność, ale też na trafne, przykuwające uwagę hasła marketingowe i opisy. Ponieważ piękny design i kreatywne teksty to para idealna. 

Realizacja

Naming, claimy, copywriting

kopertki-cienie-dłuższe - jpg.jpg

Kreatywny copywriting jest idealnym uzupełnieniem spójnej strategii wizerunkowej. Koniecznie musi być przemyślany, intrygujący i przykuwający uwagę. Powinien też podkreślać charakter marki, tak by wyróżnić ją na tle konkurencji. 

Stosując podwójne znaczenia oraz odniesienia kulturowe nie tylko dodajemy tekstom charakteru oraz smaku, ale też zwracamy się do konkretnych grup odbiorców, które dzięki wspólnemu językowi bardziej identyfikują się z marką.

IMG_8356-3.jpg

Dobre słowa

Pozytywne słowa są jak tlen. Dlatego bez wahania pomagamy je szerzyć markom, z którymi pracujemy. Dzięki takim tekstom, jak ten w naszej karcie podarunkowej stworzonej dla Blue Shadow klientki marki mogą poczuć się wyjątkowo. Przyznajemy, że też mamy z tego satysfakcję.

blue_shadow (20).jpg
bottom of page