top of page

Wzornictwo produktowe

Świetne pomysły nie mogą chować się w cieniu. Dlatego pomagamy biznesom pokazać je w pełnym świetle, projektując produkty tak, by pokazać cały ich potencjał i dotrzeć do właściwych odbiorców. 

Realizacja

Design, wzornictwo & kampanie produktowe

Klient

Luxiona, Spectra Lighting, Rosa, ES-SYSTEM S.A.

Zajmujemy się wzornictwem przemysłowym. Projektujemy produkty odnoszące sukcesy na rynku, proste we wdrożeniu o pięknym designie oraz łatwe i funkcjonalne w użytkowaniu. Współpracujemy z architektami przy tworzeniu autorskich projektów opraw oświetleniowych dla prestiżowych obiektów takich jak Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku czy Felicity w Lublinie.

Opracowujemy również pełne portfolio produktowe dla biznesu, nawet dla najbardziej rozbudowanych stron www i kilkuset-stronicowych katalogów. Tak, żeby produkt błyszczał i wspierał rozwój biznesu. Przygotowujemy profesjonalne animacje i wizualizacje 3D, opracowujemy kampanię produktową i marketingową wprowadzającą produkt na rynek. Po to, by z impetem docierał odbiorców.

Kamerton

Dla oprawy oświetleniowej Kamerton opracowaliśmy pełną kampanię produktową oraz wizualizacje 3D. Oprawa zaprojektowana przez Studio Kaniewski dla Spectra Lighting.

holy.png

HOLY

Dla marki Spectra Lighting mieliśmy przyjemność zaprojektować oprawę oświetleniową o wdzięcznej nazwie HOLY. Unikalne światło zamknęliśmy w geometrycznym kształcie, który odróżnia go od innych produktów, łącząc innowacyjny design z nowoczesną technologią. Premiera oprawy HOLY odbyła się  na targach EUROSHOP Düsseldorf 2020, na największych targach na świecie branży Retail Marketing & Technology.

INSIGHT Acoustic

Nowoczesny system opraw akustycznych skutecznie redukujący rozprzestrzenianie się hałasu w pomieszczeniach. Atrakcyjna powierzchnia materiału akustycznego sprawia, że jest integralną częścią wystroju, tworzy kompleksowe oświetlenie pomieszczenia i akcentuje ważne miejsca. 

centrum solidarności.png

Centrum Solidarności

Dla ES-SYSTEM zaprojektowaliśmy autorską oprawę specjalnie dedykowaną dla Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku. Oprawę opracowaliśmy przy współpracy z architektami, tak by bryłą nawiązywała do tkanki i architektury obiektu. 40 przeskalowanych, metrowych opraw, wykonanych zostało z karotenu i stało się dominantą i wizytówką tej prestiżowej realizacji. 

cosmo01.png

Cosmo

Koncepcja przemysłowej oprawy Cosmo. Ulubiona wśród architektów. Jej bryła mimo upływu lat, niezmiennie króluje nie tylko w przestrzeniach przemysłowych , ale tez biurowych. 

bottom of page