top of page

ROSA

Dla tej marki opracowaliśmy system zmieniający życie (system PIM - Product Information Management). Nie rozwiązuje wszystkich problemów świata, ale doskonale zarządza produktem. Do niego przygotowaliśmy UX/UI przejrzystej i przemyślanej strony produktowej. Bo lubimy ułatwiać pracę naszym klientom.

Realizacja

UX&UI, design & strona www

Klient

ROSA

Wiemy co przedsiębiorcom spędza sen z powiek. Dlatego nasz system w czasie rzeczywistym zasila zaprojektowaną przez nas produktową stronę www. Pozwala to na bieżąco aktualizować i zarządzać nawet najbardziej rozbudowaną ofertą produktów. Duży wybór szczegółowych filtrów i parametrów produktów oraz generator kart produktowych zarządzane są przez system zintegrowany z bazą danych.

 

Pozwala to w czasie rzeczywistym wygenerować kartę konkretnego produktu korzystając z dostępnych filtrów lub wyboru konkretnego parametru. Wszystko to, by korzystanie ze strony produktowej było łatwe i intuicyjne. By każdy odbiorca: marketingowiec, inżynier czy przedstawiciel handlowy miał zawsze łatwy dostęp do informacji, których potrzebuje. I żeby każdy mógł spać spokojnie. 

IMG_2105-e1571915966446-białe tło_edited_edited.jpg

Zarządzanie produktami

Jak to działa? Jak burza i szwajcarski zegarek w jednym. Produktom nadajemy unikalne nazwy, opis marketingowy, dane logistyczne, atrybuty, parametry techniczne, przypisane multimedia, dokumenty. Dzięki temu produkty przegląda się szybko i wygodnie, zawężając i doprecyzowując wybrane parametry. Przypisanie ich jednocześnie do wielu grup i kategorii, sprawia, że oferta jest przejrzysta i usystematyzowana.

rosa - słupy - wycinek.png
IMG_2245-3.jpg
IMG_2301-wys3.jpg

Strategia i identyfikacja

Uzupełnieniem strony produktowej jest kompleksowy projekt i wykonanie wszystkich materiałów marketingowych firmy ROSA.

bottom of page